Rzetelna firma

Kategorie

Ewa Klucze

Ewa Klucze
Filozofia marki: "od pierwszych chwil razem"

Wierzymy, że dzieci wprowadzają w nasze życie mnóstwo radości i miłości. Nas inspirują do tworzenia ubranek z kolorowymi nadrukami i haftami. Wam – rodzicom i opiekunom rozświetlają każdy dzień życia. Zgodnie z naszym hasłem „od pierwszych chwil razem” celebrujemy wspólnie dzieciństwo wspierając Was od początku. Możecie liczyć na ubranka marki Ewa Klucze i skupić się na tym co naprawdę ważne: świętować ze swoim maluszkiem każdy uścisk, uśmiech czy buziak.

Firma EWA Klucze powstała w 1998 roku. Od tego czasu ciężko pracujemy nad stałym rozwojem firmy tworząc asortyment wynikający z potrzeb naszych klientów, a powstający po cennych uwagach i spostrzeżeniach naszych konsumentów. Wyniki naszych prac są stale widoczne a produkty marki Ewa Klucze postrzegane są jako bezpieczne i niezawodne.

Dla nas jakość i bezpieczeństwo oraz oryginalna stylistyka jest na pierwszym miejscu. Z tego względu dokonaliśmy wielu wyborów i wszystkie procesy od pomysłu do produkcji wykonywane są przez odpowiednie działy naszego zakładu. Tworzymy produkty dla dzieci, dlatego ubranka muszą być nie tylko ładne, ale przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne w użytkowaniu. Starannie wybieramy źródło przędzy, którą przetwarzamy w naszej dziewiarni. Kontrolujemy proces powstania wyrobu od chwili tworzenia dzianiny, poprzez sitodruk, hafciarnię, szwalnię, aż do momentu zapakowania gotowego wyrobu. Dzięki temu mamy pewność, że nasze ubranka spełniają i będą spełniać najwyższe standardy a poziom zadowolenia kupujących stale będzie wzrastał.

Ewa i Piotr Baranik


Sortuj po: Nazwie | Cenie | Najnowszym Arrow_up
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
1 2 3 4 5 z 99
Następna strona Ostatnia strona
1 2 3 4 5 z 99
Następna strona Ostatnia strona